Home»Aktualności»Kalendarz zawodów»Wyniki zawodów»CDI-W, MP-A: po pierwszym dniu

CDI-W, MP-A: po pierwszym dniu

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Za nami pierwszy dzień CDI-W, ZO-A oraz MP-A w Bobrowym Stawie. Najważniejszy konkurs, Inter II, będący pierwszym półfinałem Mistrzostw Polski Seniorów wygrała Anna Łukasik na klaczy Stella Pack Ganda, uzyskując notę 68,974%. Na drugim miejscu z niewielką różnicą wyniku uplasował się Tomasz Kowalski na koniu Ragtime (68,816%), a na trzecim – para Aleksandra Szulc i Rumba Hit z rezultatem 68,158%.

Zwycięzcą pierwszego półfinału Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców został Tomasz Jasiński na Ajanos Star z wynikiem 65,632%. Zuzanna Chmiel na Rocko Barocko rezultatem 63,632% zagwarantowała sobie drugą lokatę. Tuż za nią znalazła się Wanda Adamowska na klaczy Promessa z notą 63,289%.

W konkursie św. Jerzego najwyższą notę uzyskała Katarzyna Mielczarek na Dżeko (71,140%). Para Natalia Organista i Wento wynikiem 67,149% wywalczyła drugie miejsce, przed Estonką Sirly Tillmann na klaczy Butopiar (66,886%).

Zwyciężczynią porannego konkursu CC-2 została Marta Madej na koniu Hemingway 65 (64,079%). Drugie miejsce zajęła para Julia Moczak i Florimoon (62,325%), a trzecie – Magdalena Strąk i Silvano (60,921%).

W ostatnim rozegranym w dniu dzisiejszym konkursie (C-4) triumfował Olivier Weston i Rufina (65,901%). Drugie miejsce wywalczyła Anna Łukasik na klaczy Stella Pack Roxana (64,640%), a trzecie reprezentantka Litwy Raimonda Palionyte i Linguist G (64,505%).

zobacz szczegółowe wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z listami startowymi na sobotę. Najważniejszy konkurs dnia – II półfinał Mistrzostw Polski Seniorów planowo ropocznie się o godzinie 12:45.