Ogłoszenia

Dodaj swoje ogłoszenie sprzedaży.

Przyczepa niemieckiego producenta BÖCKMANN model COMFORT autoryzowanego dystrybutora Auto Paka  do przewozu 2 koni. Sportowo dynamiczny kształt oraz podwozie z zawieszeniem komfortowym „CFFplus” . Dodatkowo, Comfort przekonuje dużą ilością miejsca w obszarze głowy konia i w komorze na siodło. Wyposażenie standardowe: Zabudowa poliestrowa: dach srebrny, ściany granatowe Mocna stalowa konstrukcja, …
Read More

Sprzedam konia profesora (13 lat) solidnie przygotowanego do klasy C w ujeżdżeniu z predyspozycjami do startów w wyższych konkursach (piafuje, wykonuje robocze piruety w galopie). Koń jest zdrowy, poprawnie zbudowany, po dobrych rodzicach ujeżdżeniowych (w rodowodzie m.in. Rubinstein, Donerhall). Startował w zawodach. Dobrze podróżuje przyczepą.
Read More
Igir

3 lata rasa Hannowerska po Quaterhall/Rohdiamant /Pik bube/
Read More

Czakin 8 letni wałach z ładnym ruchem. Po ujeżdżeniowym ogierze Karbit, matka Cyna po Darwin. Wzrost 170 cm. Startuje w konkursach klasy N w ujeżdżeniu. Spokojny charakter- bezproblemowy w obejściu, transporcie i na zawodach. Zdrowy. Wykonuje łopatki, ciągi, trawersy. Ze względu na charakter nada się dla juniora. Startuje również w zawodach skokowych klasy L. Chodził wkkw P klasę (zagrany do 1*).
Read More

Salut to wpadający w oko i przykuwający uwagę wałach o poprawnej budowie oraz bardzo dobrym ruchu w każdym z chodów. Bardzo jezdny i współpracujący koń, doskonały także jako profesor dla młodego jeźdźca chcącego rozpocząć karierę sportową. Przyjemny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników.
Read More
SHARE

Market