Siodła używane skokowe i ujeżdżeniowe

Ogłoszenia

Dodaj swoje ogłoszenie sprzedaży.

Koń na sprzedaż – Duino x Roncalli xx Old. gelding urodzony w 2007 roku. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602 278 047 Horse for sale – Duino x Roncalli xx Old. gelding born in 2007 Further information can be obtained from the following telephone number: +48 602 278 047 fot. Łukasz Kowalski
Read More

Sprzedam konia profesora (13 lat) solidnie przygotowanego do klasy C w ujeżdżeniu z predyspozycjami do startów w wyższych konkursach (piafuje, wykonuje robocze piruety w galopie). Koń jest zdrowy, poprawnie zbudowany, po dobrych rodzicach ujeżdżeniowych (w rodowodzie m.in. Rubinstein, Donerhall). Startował w zawodach. Dobrze podróżuje przyczepą.
Read More
Igir

3 lata rasa Hannowerska po Quaterhall/Rohdiamant /Pik bube/
Read More

Czakin 8 letni wałach z ładnym ruchem. Po ujeżdżeniowym ogierze Karbit, matka Cyna po Darwin. Wzrost 170 cm. Startuje w konkursach klasy N w ujeżdżeniu. Spokojny charakter- bezproblemowy w obejściu, transporcie i na zawodach. Zdrowy. Wykonuje łopatki, ciągi, trawersy. Ze względu na charakter nada się dla juniora. Startuje również w zawodach skokowych klasy L. Chodził wkkw P klasę (zagrany do 1*).
Read More

Salut to wpadający w oko i przykuwający uwagę wałach o poprawnej budowie oraz bardzo dobrym ruchu w każdym z chodów. Bardzo jezdny i współpracujący koń, doskonały także jako profesor dla młodego jeźdźca chcącego rozpocząć karierę sportową. Przyjemny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników.
Read More
SHARE

Market