Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu człowieka bez którego polskie ujeżdżenie nie byłoby tym samym. Doktor Wojciech Markowski, jedyny sędzia „O” w Polsce, oddany przez dziesiątki lat naszej wspólnej pasji, człowiek o ogromnej wiedzy już nigdy nie pojawi się przy czworoboku. Będziemy pamiętać. Dziękujemy.
Na naszych stronach używamy informacji zapisanych w szczególności za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami podmioty trzecie, takie jak firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na korzystanie z plików cookies oraz że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce.