Home»Aktualności»BM Horse Dressage Festival – ujeżdżeniowe święto w Tągowie

BM Horse Dressage Festival – ujeżdżeniowe święto w Tągowie

Z wielką radością zapraszamy wszystkich miłośników dyscypliny ujeżdżenia do nowego miejsca na mapie zawodów ogólnopolskich.

3
Shares
Pinterest Google+

Z wielką radością zapraszamy wszystkich miłośników dyscypliny ujeżdżenia do nowego miejsca na mapie  zawodów ogólnopolskich. Ośrodek jeździecki BM Horse w Tągowie powstał w 2012 roku i od początku ma ambicję, by stać się wartościowym miejscem dla wszystkich, którym dresaż jest bliski sercu. W dniach 22-24 lipca 2016 roku będzie gospodarzem wyjątkowej imprezy. Organizatorzy nazwali ją festiwalem, ponieważ ma być głośno i radośnie, zaś uczestnicy mają chcieć wracać w to miejsce w kolejnym roku.

Fot. Maskotka ośrodka :)
Fot. Maskotka ośrodka 🙂

W zeszłym roku organizatorzy: Ania i Tomek Baranowscy podjęli się organizacji pierwszych zawodów w ujeżdżeniu o Puchar BM Horse. Do rywalizacji zgłosiło się około 50 par z całej Polski oraz jedna zawodniczka reprezentująca barwy Białorusi. Skoro więc formuła regionalna przyniosła sukces, czas dać szansę zawodnikom z całej Polski. Czy pozytywna energia właścicieli udzieli się zawodnikom także w bieżącym roku?

Fot. Ania i Tomek Baranowscy wraz z zawodniczką Danką Kosecką podczas zawodów w 2015 roku

Jest duża szansa… bo dziś już wiemy, że w tegorocznych zawodach BM Horse Dressage Festival frekwencja będzie znacznie większa. Już drugiego dnia po ukazaniu się propozycji zgłosiło się 47 zawodników 🙂 Nic dziwnego, skoro rywalizacja nie toczy się tu o przysłowiową „marchewkę”. Gwarantowana minimalna pula nagród finansowych to  15 000 pln, zaś ogólna pula – około 50 000 pln. Na uwagę zasługuje zestaw nagród rzeczowych, wśród których są paki jeździeckie i wózki na sprzęt, zaś najbardziej wartościowe – równiarka do podłoży o wartości 8340 PLN oraz solarium dla koni warte 9530 PLN dostaną się w ręce zwycięzców rund CC i CS. Także, drodzy jeźdźcy, do boju 😉

Fot. Ośrodek nocą
Fot. Ośrodek nocą

Czekają na Was: doskonałe podłoża, piękny czworobok, plac „10 minut przed”, ale także impreza BM HORSE PARTY z poczęstunkiem i napojami oraz kompletna nowość na polskich zawodach ujeżdżeniowych: bezpłatny shuttle bus, który będzie kursował między hotelem WIRAX w Tuchomie a ośrodkiem. Dokładny rozkład jazdy zostanie podany przed zawodami. Według planu bus ma kursować dwa razy na godzinę, a w dniu Rider’s Party – do późnych godzin nocnych, co oznacza, że maruderom ciężko będzie się tym razem “wykręcić” od udziału w imprezie. Przy rezerwowaniu pokoju w hotelu Wirax wystarczy powiedzieć, „hasło” – zawody jeździeckie BM Horse. Przez cały czas trwania wydarzenia czynne będą punkty gastronomiczne oferujące wyżywienie w pełnym zakresie.

czworobok
Fot. Czworobok

Nazwa miejscowości brzmi dla Was obco? Podpowiadamy „gdzie to jest”. Poniżej ściąga, dzięki której Tągowie przestanie dla Was być enigmatycznym miejscem na mapie Polski.

BM Horse

A teraz ściąga dla zainteresowanych:

Propozycje zawodów: http://PROPOZYCJE

Formularz zgłoszeniowy: http://FORMULARZ

Termin zgłoszeń do 15 lipca 2016

Dressage.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Oczekujcie newsów i niespodzianek związanych z zawodami na naszej stronie i fanpage’u.

Previous post

Propozycje ZRiT-A 25.06.2016 Jarużyn k/Bydgoszczy

Next post

PROPOZYCJE ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU KJ "CLASSIC" Solec Kujawski 18-19.06.2016