Home»Aktualności»Kalendarz zawodów»Wyniki zawodów»CDN Wels: polskie zwycięstwo w Intermediare I

CDN Wels: polskie zwycięstwo w Intermediare I

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Polski zawodnik, Przemysław Kozanowski na Belcanto, startował w ostatni weekend w zawodach CDN w austriackim Wels. Już pierwszego dnia uzyskał świetny wynik. Później było tylko lepiej! Zapytaliśmy go o wrażenia.

 

„Czwartkowy przejazd w Świętym Jerzym oceniony na 68.333% uważałem za ogromny sukces. Mimo paru błędów wynikających z dekoncentracji Belcanto był dzielny. Do sobotniego konkursu podchodziłem z dużą rezerwą. Wiedziałem że konkurs Intermediare I jest cały czas dla nas bardzo trudny. Ale próbować trzeba i w sobotę skupieni i zmotywowani staneliśmy do walki! Udało się! Przejazd oceniony na 68.684% dał nam 1. miejsce! Nie można chyba być bardziej dumny z konia który ma zaledwie 7 lat i tak wspaniale walczy w czworoboku! Takie chwile pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszlość!”. Zapytany o same zawody Przemek odpowiada: „To było prawdziwe święto konia w Wels! Na cztery dni zawodów (nie tylko ujeżdżenie) sprzedano 40 tysięcy biletów!!! Podziwiam doskonałą organizację i jeszcze raz dziękuję za serdeczną atmosferę.”

To nie pierwszy udany start tej pary za granicą. O jednym z poprzednich informowaliśmy już w lutym: 69% pary Kozanowski – Belcanto w Kreuth

 

Previous post

Rishat Sabitov Akademickim Mistrzem Polski!

Next post

Mistrzostwa w Bobrowym Stawie!