Home»Aktualności»Kalendarz zawodów»Wyniki zawodów»HZR-A w Zakrzowie – wyniki

HZR-A w Zakrzowie – wyniki

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Mateusz Cichoń, który zaprezentował w weekend w Zakrzowie konia Sini Santos RF uzyskał 62,303% w konkursie Inter II (CS-1), wygrywając tym samym z Sylwią Heinrich na Doktrynie, której przejazd sędziowie ocenili niecały procent słabiej. W konkursie Grand Prix (CS-2) Mateusz wystartował samotnie. Przejazd ukończył z notą 62,350%.

 

Sporym zainteresowaniem zawodników cieszyły się konkursy Małej Rundy. W sobotnik Św. Jerzym (CC-4) wystartowało 8 par. Wygrał Mateusz Cichoń na Ravelu 332 z notą 66,645%. Przyznać trzeba jednak, że Natalii Badurze na Marco zabrakło jedynie pół procenta, żeby go „przegonić”. Trzecia, Karola Mazurek na Brentino, również uzyskała wynik powyżej 65%. W niedzielnym CC4 najlepszy był ponownie Mateusz Cichoń (65,724%), zaś tuż za nim „wylądował” Brentino z notą 65,132%. Natalia Badura samotnie „podróżowała” przez CC7 (Inter I). Jej wynik to równe 65%.

 

Katarzyna Popiołek z kolei mogłaby usłyszeć „well done” w związku ze swoim startem w C4. Startując na koniu o właśnie takim imieniu wywalczyła pierwsze miejsce (wśród 10-tki zawodników) z rezultatem 63,582%. W niedzielnym C5 nie oglądaliśmy już tej pary. Wygrała Izabela Szlosarek na With Me (64,211%).

 

szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

 

 

 

Previous post

Beata Stremler w Den Bosch (CDI4*)

Next post

Zmiana terminu CDN/CDI*** Bobrowy Staw 2014