Home»Aktualności»Nadchodzi letnia aukcja koni westfalskich

Nadchodzi letnia aukcja koni westfalskich

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

W tegorocznej edycji Letniej Aukcji Koni Westfalskich na sprzedaż wystawiono aż 42 konie!

Są to wierzchowce zarówno z rodowodami ujeżdżeniowymi, jak i skokowymi. Aukcja rozpocznie się od licytacji 32 koni ujeżdżeniowych, które rewelacyjnie sprawdzą się w sporcie. Warto jednak zaznaczyć, że konie westfalskie, które dostępne są na aukcjach, sprawdzą się również podczas niewymagającej jazdy rekreacyjnej czy jako konie rodzinne, ze względu na swój fenomenalny, przyjacielski charakter.

Na początku stawki koni, która rozpoczyna aukcję, znajduje się syn Fürst Romancier/Negro, który charakteryzuje się nienagannym ruchem. Organizatorzy aukcji są pewni, że Fürst Negro GV podbije serca publiczności.

Fürst Negro GV

Pod numerem aukcyjnym 2 i 5 znajdują się rewelacyjne ogiery, które sprawdzą się zarówno w sporcie, jak i w hodowli. Stawka koni, które dostępna będą na aukcji jest niezwykle zróżnicowana i znajdziemy w niej konie młode, niedawno zajeżdżone, jak i te bardziej doświadczone, które mają już za sobą starty w zawodach.

Może Twoim wymarzonym koniem będą te o numerach aukcyjnych od 33 do 42? Są to konie skokowe, a wśród nich znajduje się pięcioletnia córka słynnego ogiera Cornet Obolensky. C’est my girl to pięcioletnia klaczka z numerem aukcyjnym 37, która ma za sobą pierwsze starty w zawodach.

C’est my girl

Stawka koni podczas Letniej Aukcji Koni Westfalskich jest ogromna i z pewnością każdy jeździec znajdzie wierzchowca dla siebie!

Previous post

Kompendium wiedzy o koniach: rasy koni

Next post

Ujeżdżeniowa Majówka w BeckerSport - wyniki