FEI opublikowała listę par zgłoszonych do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata Alltech FEI WEG w Normandii. Rozgrywki we wszystkich dyscyplinach rozpoczną się już w najbliższą sobotę (23 sierpnia) i potrwają do 7 września. W ujeżdżeniu Polskę reprezentować będą Beata Stremler na Rubicon D, Anna Katarzyna Łukasik na Stella Pack Ganda i Żaneta Skowrońska na Mystery.
Na naszych stronach używamy informacji zapisanych w szczególności za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami podmioty trzecie, takie jak firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach przeglądarki oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na korzystanie z plików cookies oraz że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce.