Home»Aktualności»Kalendarz zawodów»Propozycje»Ujeżdżenie w Machnicach (dolnośląskie) – zaproszenie

Ujeżdżenie w Machnicach (dolnośląskie) – zaproszenie

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Klub Sportowy „Śląsk” znany i sprawdzony organizator popularnych zawodów w skokach tym razem zaprasza do siebie ujeżdżeniowców. Machnice to niewielka wieś, leżąca nieopodal trasy Wrocław – Poznań. Z centrum stolicy Dolnego Śląska to zaledwie 20 km. Świetna infrastruktura zapewnia bardzo dobre warunki startu. Uroku temu miejscu dodaje odrestaurowany przez właścicieli Klubu pałac.

 

Dwudniowe zawody sędziować będą Panie Elżbieta Dąbrowska, Ewa Formicka i Elżbieta Skórczyńska. Propozycje zakładają rozegranie w ramach zawodów regionalnych konkursów od L do CS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników dopisane zostały konkursy: C3 w sobotę i niedzielę, CS1 w sobotę i CS2 w niedzielę, zaś niedzielny CC4 zastąpiono CC7. Organizator przewidział także możliwość wzięcia udziału dla jeźdźców bez licencji: towarzysko można wystartować w konkursach L i P. To świetna okazja dla wszystkich jeźdźców, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w warunkach przyjemnej rywalizacji. Zapraszamy zatem wszystkich koniarzy.

 

Propozycja KS „Śląsk” wypełnia lukę po zawodach, które w poprzednich sezonach odbywały się cyklicznie na Partynicach. Z tego, co dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jeśli frekwencja dopisze, mają one szanse zagościć w kalendarzu na stałe. Spotkajmy się w Machnicach.

 

źródło: facebook

Previous post

20.07 ZR-A, ZT-A Koryta

Next post

19 - 20.07 ZR-A, ZT-A Michałowice