Home»Aktualności»Visser i Verwimp najlepsi w Mechelen

Visser i Verwimp najlepsi w Mechelen

Tuż po świętach wystartowały zawody międzynarodowe Jumping Mechelen, a w nich rozgrywki ujeżdżeniowe rangi CDI4*. Listę startową zdominowali zawodnicy belgijscy oraz holenderscy i to właśnie oni zajęli najwyższe miejsca w konkursach Grand Prix oraz Grand Prix Freestyle.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Międzynarodowe rozgrywki ujeżdżeniowe w ramach Jumping Mechelen dobiegły końca wraz z konkursem dowolnym do muzyki. We wczorajszym programie Grand Prix de Dressage najlepsza była reprezentująca Belgię Jorinde Verwimp startująca na koniu Tiamo, wraz z którym uzyskała 72,560%. Drugie miejsce również przypadło Belgowi – Jeroen Devroe na Eres Dl został oceniony na 72,140%. Trzecie miejsce z wynikiem 70,760% zajął Tommie Visser na Variohippique’s Vingino i to właśnie ten jeździec królował na czworoboku w dzisiejszym Grand Prix Freestyle. Sędziowie przyznali holenderskiej parze 78,000% za program dowolny.

Na drugą pozycję w dzisiejszym freestyle spadła Jorinde Verwimp, ale z nieznaczną stratą do miejsca pierwszego – uzyskała bowiem 77,900%. Na trzecim miejscu uplasowała się holenderska para, którą tworzy Patrik van der Meer oraz Zippo i którą oceniono na 76,300%.

Pełne wyniki konkursu Grand Prix de Dressage można znaleźć tutaj, zaś tutaj widnieją szczegółowe wyniki konkursu Grand Prix Freestyle.

Previous post

Propozycje czworoboków szkoleniowych Facimiech 7-8 stycznia

Next post

Sukcesy polskich zawodników – podsumowanie roku 2016