Home»Aktualności»Westfalia: Postaw na wszechstronność!

Westfalia: Postaw na wszechstronność!

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Motyw przewodni tej aukcji to „Wszechstronność z Westfalii”! Podczas tej aukcji organizatorzy skupili się na koniach z rodowodami wszechstronnymi, idealnymi do WKKW.

Już po raz drugi związek hodowlany Westfälisches Pferdestambuch skupił się na źrebiętach i młodych koniach z przeznaczeniem do WKKW. W tej edycji wystawiono do licytacji 8 źrebiąt i 3 młode konie, z czego sprzedano 5 źrebiąt i 2 młodziaki.

Picture credits: Reckimedia
Price leader of the youngsters: No. 5 Contero by Contendrix/Val Royal xx

Najdroższym koniem tej aukcji okazał wałach z numerem 5, Contendrix/Val Royal xx (hodowca: Dr. Rheiner Göhner, Kirchlengern; wystawca: A. u. Dr. R. Göhner GbR, Kirchlengern). Linia żeńska tego wałacha wydała sporą ilość licencjonowanych ogierów pełnej krwi! Contero został sprzedany za 18 000 euro.

Najdroższym źrebięciem tej aukcji został EinHerrRose po Ellis (hodowca i wystawca: Christiane Rose, Münster). Matka ogierka Bella Biene po Basic odnosiła sukcesy na zawodach. Jest to przyrodnia siostra Designer, która odnosiła duże sukcesy w konkursach CCI**** pod Bettiny Hoy. EinHerrRose została sprzedana za 6 250 euro.

Łączny zysk tej aukcji to 53 000 euro. Za młode konie kupcy musieli zapłacić średnio 14 250 euro, a za źrebię 4 900 euro.

 

Previous post

Ermelo 2022: Wyniki

Next post

FEI: Jessica von Bredow-Werndl zablokowana