Home»Aktualności»Wiosenna Aukcja 2022 organizowana przez Westfälisches Pferdestammbuch e.V.

Wiosenna Aukcja 2022 organizowana przez Westfälisches Pferdestammbuch e.V.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Konie rasy westfalskiej są cenione na całym świecie, a wszechstronność rasy pozwala na trening w różnych dyscyplinach jeździeckich. Z pewnością spotykasz konie, które znalazły właściciela w Münster-Handorf, bez względu na to czy są to konie startujące na największych zawodach jeździeckich czy użytkowane rekreacyjnie. Aukcje koni westfalskich znane są na całym świecie i sprzedawane są na nich wybitne konie skokowe oraz ujeżdżeniowe.

Westfalski serwis aukcyjny funkcjonuje w Niemczech, jednak jego działalność oraz popularność wykraczają daleko poza granice kraju. W ubiegłym roku konie oraz źrebięta sprzedane zostały na aukcjach w ponad 40 krajach. Obsługa posprzedażowa Księgi Stadnej Koni Westfalskich jest na najwyższym poziomie i nie ma sobie równych. Wszystkie transakcje, które związane są z transportem wylicytowanego konia do nowego właściciela, wspierane są przez pracowników, którzy zapewniają wszelkie dokumenty transportowe, organizują przewóz oraz są do dyspozycji w razie pytań oraz jakichkolwiek problemów.

W Münster-Handorf zbliża się wiosenna aukcja koni oraz kuców. Kierownik aukcji Thomas Münch wraz ze swoim zespołem zebrał grupę młodych koni i kucyków, które dostępne będą w sprzedaży online od 7 do 10 kwietnia 2022.

28 marca do Westfalskiego Centrum Koni w Münster-Handorf przyjechały 42 konie ujeżdżeniowe o wybitnym ruchu oraz 16 utalentowanych skoczków. Są one tam szkolone przez jeźdźców aż do czasu aukcji. Pierwsze dni treningów ujeżdżeniowych poprowadzi światowej klasy trener Christoph Hess. Sesje treningowe będą transmitowane na żywo na portalu ClipMyHorse.TV w piątek 1 kwietnia od godziny 14:00.

Na stronie internetowej onlineauction.westfalenpferde.de znajdziesz dokładny opis oraz rodowód koni, wraz z materiałami wideo oraz fotografiami, aby zapoznać się z kandydatami do aukcji. Zalogowani użytkownicy mają dodatkowo dostęp do prześwietleń koni oraz raportu z badania weterynaryjnego.

 

Previous post

Przegląd oficerek ujeżdżeniowych

Next post

Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu - kwiecień 2022