Home»Aktualności»Wyznaczono datę pożegnania Valegro

Wyznaczono datę pożegnania Valegro

Byliśmy świadkami najważniejszych momentów w karierze sportowej pary Charlotte Dujardin & Valegro. Widzieliśmy ich spektakularne zwycięstwa i ustanawiane nowe światowe rekordy. Ten wspaniały rozdział, który już zapisał się na kartach historii ujeżdżenia, niebawem zostanie zamknięty.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Niedawno pisaliśmy, że Valegro odchodzi na emeryturę. Jednak sława taka jak podwójny mistrz olimpijski nie może odejść na emeryturę ot tak. Poznaliśmy już datę oficjalnego pożegnania słynnego w całym jeździeckim świecie Blueberry.

Niezwyciężona para – Charlotte Dujardin & Valegro – po raz ostatni wjedzie na czworobok podczas zawodów CDI-W London Olympia, rozgrywających się w dniach 13-19 grudnia. Na cześć tego wspaniałego wierzchowca po konkursie Grand Prix Kur to Music (14 grudnia) zostanie wyprawiona specjalna ceremonia. Nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że bilety na ten dzień zawodów… już zostały wyprzedane!

Zarówno Carl Hester, jak i Charlotte Dujardin są bardzo podekscytowani całym przedsięwzięciem. Nie mogli też wybrać lepszego miejsca na zakończenie tego rozdziału, bowiem Valegro wielokrotnie bywał na arenie London Olympia. To zresztą tam w 2014 roku Charlotte Dujardin pobiła na Valegro ówczesny rekord świata. Na osiem startów wspomnianej pary na tej arenie aż siedem było wygranych (jeden z nich to „tylko” drugie miejsce).

Previous post

Lista zgłoszeń CDI Zakrzów 4-6 listopada

Next post

Propozycje HZR, HZT SKJ Poczernin 12-13 listopada