Home»Aktualności»Przygotowanie do MPMK – kurs w LKJ Ostroga

Przygotowanie do MPMK – kurs w LKJ Ostroga

W imieniu LKJ Ostroga i agencji szkoleniowej Atelier zapraszamy do zapoznania się z propozycją szkolenia o tematyce dotyczącej przygotowania młodych koni do startu w MPMK.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Przed nami eliminacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni. Konkursy eliminacyjne ma zwieńczyć finał, który na przełomie września i października skupi najlepsze młode konie z Polski w Strzegomiu. Jako że konkursy młodych koni różnią się od typowych konkursów rangi regionalnej czy ogólnopolskiej, warto dowiedzieć się, w jaki sposób należy do takich zawodów konia przygotować. Z myślą o osobach, które chciałyby poznać tajniki treningu młodych koni, zostało przygotowane szkolenie. Za organizację szkolenia odpowiadają agencja szkoleniowa Atelier w porozumieniu z LKJ Ostroga (Opole), a całość nadzoruje Virginia Buława-Dziarmaga. Ten jednodniowy kurs kierowany jest do trenerów, instruktorów, zawodników, sędziów, hodowców i właścicieli koni. Szkolenie ma charakter szkolenia licencyjnego PZJ.

NIGHT (3)

Szkolenie dzieli się na zajęcia teoretyczne, które obejmą trening i przygotowanie konia do MPMK, sędziowanie młodych koni i panel dyskusyjny. W ramach zajęć praktycznych Marek Ruda (sędzia I klasy i koordynator kwalifikacji do MPMK w regionie III) opowie o ocenie młodego konia na trójkącie, oceni przejazdy koni 4-, 5- i 6-letnich na czworoboku. Zajęcia praktyczne, podobnie jak teoretyczne, zakończą się panelem dyskusyjnym.

Wolny słuchacz zapłaci za udział w szkoleniu 140 zł. Dla szkoleniowców PZJ cena jest nieco niższa – 120 zł. Za udział z własnym koniem jeździec zapłaci 100 zł.

 

Previous post

PROPOZYCJE ZO-A KJ CLASSIC SOLEC KUJAWSKI 5 – 7 SIERPNIA 2016

Next post

Hester i Uthopia: "I żyli długo i szczęśliwie"