Home»Aktualności»Cavaliada Kraków 2022 – konkursy ujeżdżeniowe

Cavaliada Kraków 2022 – konkursy ujeżdżeniowe

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

W najbliższy weekend rozgrywane będą zawody z cyklu Cavaliada Tour. Finał halowych rozgrywek odbędzie się w Krakowie na TAURON Arenie i będzie trwał od 17 do 20 lutego 2022. Impreza jest mieszanką sportu, pokazów i targów dla fanów jeździectwa i nie tylko, a rozgrywki organizowane są w czterech różnych dyscyplinach: ujeżdżenie, skoki, powożenie oraz WKKW.

Ogólnopolskie Zawody Ujeżdżeniowe IMMERGAS DRESSAGE TOUR są częścią zawodów rozgrywanych w ramach Cavaliady, a zawodnicy rywalizują w konkursach w piątek i niedzielę. Propozycje zawodów obejmują:

  • piątkowe Grad Prix, które są kwalifikacją do programu dowolnego. Rozpoczęcie konkursu o godzinie 8:15
  • niedzielne konkursy Grand Prix Freestyle rangi CDN (dla zakwalifikowanych w piątek) oraz ZR-A dla zawodników, którym nie udało się uzyskać kwalifikacji. Konkursy rozpoczynają się o godzinie 18:15

W rozgrywkach będą brać udział cztery zawodniczki: Ilona Janas na koniu ZI-ZI TOP (Klub Jeździecki Lider Radzionków), Anna-Maria Gawłowska na CARDAMON (Klub Jeździecki Golden Dream), Joanna Tragarz na HARLEY ZOF (Klub Sportowy Centurion) oraz Sandra Sysojeva na JACK DANIEL’S (Klub Sportowy Centurion).

Wszystkim zawodniczkom życzymy powodzenia!

Previous post

Propozycje - HZRiT-A Partynice 28-29.11.2020

Next post

Kwalifikacje Mistrzostw Świata 2022 w ujeżdżeniu