Home»Aktualności»Kwalifikacje Mistrzostw Świata 2022 w ujeżdżeniu

Kwalifikacje Mistrzostw Świata 2022 w ujeżdżeniu

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

W dniach 19 oraz 20 lutego w Neumünster odbędą się przedostatnie kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 w ujeżdżeniu. Okazji do zdobycia punktów potrzebnych do zakwalifikowania się do finału FEI Dressage World Cup™ pozostało niewiele, dlatego znaczenie zawodów jest tak duże.

Startujący w barwach Niemiec zawodnicy to Jessica Von Bredow-Werndl z koniem TSF Dalera BB, Isabell Werth z klaczą DSP Quantaz, Lena Waldmann i Fiderdance, Helen Langehanenberg dosiadająca Annabelle 110 oraz Benjamin Werndl z koniem Famoso OLD.

Równie liczną grupą jest ekipa z Danii w składzie: Cathrine Dufour i Vamos Amigos, Nanna Skodborg Merrald z koniem Atterupgaards Orthilia, Carina Cassøe Krüth startująca na Heliene’s Danciera oraz Charlotte Heering i Bufranco.

Na zawodach zobaczymy również sportowców w barwach Szwecji: Patrik Kittel, który dosiadać będzie ogiera Blue Hors Zepter, Antonina Ramel i Curiosity oraz Jacob Nørby Sørensen z koniem Sheeran.

Pozostałe reprezentacje nie są już tak liczne, jednak na zawodach pojawią się również zawodnicy z Australii, Holandii i Austrii. Atmosfera jest gorąca ze względu na to, że poprzednie zawody Pucharu Świata w ujeżdżeniu zostały odwołane, a do finału, który rozpoczyna się w kwietniu zostało niewiele czasu.

Całe wydarzenie można śledzić podczas transmisji na żywo na oficjalnej stronie FEI.

Previous post

Cavaliada Kraków 2022 - konkursy ujeżdżeniowe

Next post

Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu - marzec 2022