Home»Aktualności»CHI Donaueschingen z udziałem Beaty Stremler

CHI Donaueschingen z udziałem Beaty Stremler

Przed nami turniej CHI Donaueschingen i organizowane z tej okazji rozgrywki rangi CDI4*, w których udział weźmie reprezentująca Polskę Beata Stremler na Rubiconie D.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Jak co roku w Donaueschingen, mieście położonym w Niemczech, odbędą się niezwykle prestiżowe zawody jeździeckie. CHI Donaueschingen, bo taką mają nazwę, obejmują rozgrywki skokowe, zaprzęgowe, a także ujeżdżeniowe. Na ten rok przypadła sześćdziesiąta rocznica organizacji turnieju, który dedykowany jest pamięci księcia Joachima zu Fürstenberg. W organizowanych w ramach zawodów konkursach rangi CDI4* weźmie udział także Polka – Beata Stremler na koniu Rubicon D.

Beata Stremler stanie w szranki z siedemnastoma innymi zawodnikami, głównie niemieckimi lub z państw ościennych, choć pojawi się również amazonka z dalekiego Meksyku. Na czworoboku pojawią się takie niemieckie sławy jak Beatrice Buchwald (wystartuje na Daily Pleasure 4 oraz Den Haag 12), Dorothee Schneider (w Donaueschingen pokaże się na Fohlenhofs Rock ’n Rose), Jessica von Bredow-Werndl (startująca na Unee BB i Dante’s Peak 14) czy Isabell Werth (tym razem na grzbiecie Emilio 107 i El Santo NRW). Obecnie nasza zawodniczka plasuje się na 45 miejscu w światowym rankingu FEI, a jej ostatnie starty przyniosły dumę wszystkim jej fanom. Zapowiada się ciekawa rywalizacja!

Turniej rozpoczął się już dzisiaj częścią przeglądów weterynaryjnych, których dalsza część zaplanowana jest na jutro. Plan turnieju jest dostępny pod tym adresem, tutaj również będą pojawiać się listy startowe oraz wyniki. Trzymamy kciuki za Beatę!

Previous post

Karolina Karwowska wraca z Rio

Next post

Listy startowe piątek MR-A KJ Aromer Józefin