Home»Aktualności»FEI: Oklaski dla Danii

FEI: Oklaski dla Danii

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Duńska zawodniczka Carina Cassøe Krüth na 11-letniej klaczy Heiline’s Danciera z wynikiem 85.925% wygrała pierwszy konkurs Pucharu Świata w Ujeżdżeniu w sezonie 2022/23. Początek rozgrywek Ligii Europy Zachodniej zdominowali Duńczycy.

Duńczycy niewątpliwie pokonali przeciwników podczas pierwszego etapu z serii Pucharu Świata FEI w Ujeżdżeniu 2022/23 w Vilhelmsborg. W konkursie Grand Prix Freestyle pierwsze cztery miejsca zajęli Duńczycy z Cariną Cassøe Krüth na czele. Zaraz za nią znaleźli się jej koledzy z drużyny Nanna Merrald Rasmussen (82.610%) i Daniel Bach Andersen (81.330%). Czwarte miejsce tej rozgrywki zgarnął trener zawodniczki – Andreas Helgstrand (80.000%).

Copyright ©FEI/Kim C Lundin

Carina Cassøe Krüth w bardzo dobrym stylu zwyciężyła konkurs Freestyle, w której towarzyszyły jej rytmy lat 90. Zawodniczka nieco zaskoczyła nową muzyką do swojego programu, przede wszystkim dlatego, że popowa muzyka towarzyszyła jej już w kilku poprzednich programach.

Co mówi o tym zawodniczka?

„Zawsze uważam, że muzyka jest bardzo osobista, a przez freestyle chcę opowiedzieć publiczności trochę o sobie, o tym, co lubię i skąd pochodzę. Dorastałam z tą muzyką – jako nastolatka w latach 90. słuchałam i byłam fanką wielu boysbandów”

„Nie jeździłam z tym programem wcześniej. Słyszałam go kilka razy, jednak wiedziałam, gdzie muszę być w każdej nucie. Muzyka nadała mi rytmu i przeprowadziła mnie przez ten program.”

Previous post

Dzieci w stajni - kiedy dziecko może zacząć jeździć konno?

Next post

FEI: Jessica von Bredow-Werndl w Lyon