Home»Aktualności»Kalendarz zawodów»Propozycje»Festiwal Ujeżdżenia w Stajni Bobrowy Staw

Festiwal Ujeżdżenia w Stajni Bobrowy Staw

1
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Stajnia Bobrowy Staw zaprasza wszystkich miłośników ujeżdżenia na święto tej dyscypliny. W dniach 29-31.08 rozegrane zostaną Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza na dużych koniach oraz Puchar Warszawy i Mazowsza w klasach CC i Grand Prix. Konkursy młodzieżowej, małej oraz dużej rundy mają status zawodów ogólnopolskich, co niewątpliwie uatrakcyjni formułę rozgrywek i da możliwość zdobycia dodatkowych punktów do rankingu PZJ. Tydzień później rozegrana zostanie najważniejsza impreza ujeżdżeniowa sezonu jaką są Mistrzostwa Polski. Tak jak w roku poprzednim, rozegrane zostaną również CDN, których poprzednia edycja została uznana za najlepiej zorganizowane zawody ujeżdżeniowe w Polsce. Całości towarzyszyć będą CDI-W na poziomie dużej rundy, będące jednocześnie eliminacjami Pucharu Świata.

Stajnia Bobrowy Staw przygotowuje masę niespodzianek i nowości, które uatrakcyjnią tegoroczną edycję. Na zawodników czekają znakomitej jakości podłoża, profesjonalnie przygotowany teren stajni polowych oraz niezwykle atrakcyjne pule nagród.

Podczas Mistrzostw Warszawy do wygrania będzie ponad 28 tysiące złotych oraz cenne nagrody rzeczowe. Łączna pula nagród tej imprezy to około 42 000 złotych. Zawodnicy startujący tydzień później powalczą o nagrody finansowe w łącznej wysokości 72 tysięcy złotych, a łączna pula nagród wraz z nagrodami rzeczowymi wyniesie blisko 90 000 złotych. Jedną z nowości na polskim rynku zawodów ujeżdżeniowych jest promocja dla zawodników, którzy zdecydują się wziąć udział w obu imprezach i zostaną w Bobrowym Stawie pomiędzy zawodami ? w takim wypadku zapłacą za boks jedynie 25zł/dzień.

Kolejna nowość dotyczy jeźdźców startujących w Mistrzostwach Polski Seniorów. Uczestnicy tej imprezy, którzy zdecydują się wystartować zarówno w ramach zawodów CDI-W oraz MP Seniorów zapłacą jedynie wpisowe w ramach CDI-W, uzyskując jednocześnie prawo do obu pul nagród. Nowością jest również przyznawanie nagród finansowych w Mistrzostwach Polski za każdorazowy konkurs i to aż do piątego miejsca.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami obu imprez i udziału w tych niezwykłych zawodach.

Previous post

19 - 20.07 ZR-A, ZT-A Machnice

Next post

19.07 ZR-A, ZT-A Solec Kujawski