Home»Aktualności»Najlepsi na Mazowszu – znamy wyniki MWiM 2016

Najlepsi na Mazowszu – znamy wyniki MWiM 2016

Na czworobokach KJ Aromer rozegrały się właśnie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu. Przedstawiamy krótkie podsumowanie mistrzostw tego regionu i składamy gratulacje zwycięzcom.

1
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Klub Jeździecki Aromer był w tym roku gospodarzem Mistrzostw Warszawy i Mazowsza (MWiM). Poznaliśmy już zwycięzców, jednak niektórzy zawodnicy wykazali się pierwszorzędnym przygotowaniem i zasługują na słowo wyróżnienia.

Na medal (dosłownie i w przenośni) spisali się podopieczni Ilony Janas oraz ona sama. Zofia Baran, startująca na Denaro PP w kategorii juniorów na kucach, zdobyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza. Wynik z pierwszego i drugiego dnia (powyżej 69%) dał jej niedoścignione prowadzenie. W kategorii seniorów zwycięstwo odniosła Ilona Janas na wspaniałym, młodym Lordzie Django – wyniki tej zawodniczki rosły z dnia na dzień, osiągając w finale ponad 70%.  W tej samej kategorii trenowana przez Ilonę Janas Zofia Mordzelewska na Wandalu uplasowała się na miejscu trzecim, z wynikami powyżej 64% każdego dnia. Emilia Jach, startująca w ramach Pucharu Warszawy i Mazowsza w klasie CC na koniu Aqsel, również wykazała na czworoboku tendencję wzrostową, która w finale dała wynik powyżej 70%. Zuzanna Ząbek, podopieczna Gabrieli Jaworskiej-Mazur (która to na stałe współpracuje z teamem Ilony Janas), zamknęła trójkę najlepszych zawodników w kategorii młodych jeźdźców.

Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.

Wielkie brawa należą się także Marcinowi Woldańskiemu oraz jego wychowankom. Uczniowie Woldańskiego zdominowali kategorię młodych jeźdźców, zajmując dwa pierwsze miejsca w kolejności: Julia Szymańska na koniu Winterkoning oraz Magda Kowaluk dosiadająca konia All You Need. Wśród seniorów Agnieszka Wiśniewska startująca w parze z Tarą była druga. Sam Marcin Woldański wystartował na debiutującym w klasie CC Farolero XLVI, z którym znalazł się na znakomitym trzecim miejscu.

Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.

Wśród jeźdźców uzyskujących wyniki powyżej 66% znaleźli się (oprócz wymienionych wcześniej zawodników) Anna Stępińska (zawodniczka niezrzeszona; kategoria Amator konie), Maria Mackiewicz (amator; kategoria Amator konie), Karolina Czyż (Largo Sp. z o.o.; kategoria Junior Młodszy kuce), Ewa Golubińska (KJ Aldragho; kategoria Junior Młodszy kuce, Junior kuce), Aniela Chmielewska (zawodniczka niezrzeszona; kategoria Junior Młodszy konie) oraz Anna Rabczuk (SKJ Legia Kozielska; kategoria Senior).

3w2a0652ps2
Fot. Magda Pocztowska.
3w2a1146ps
Fot. Magda Pocztowska.
3w2a1338p
Fot. Magda Pocztowska.
3w2a2063ps
Fot. Magda Pocztowska.
3w2a2267ps
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.
Fot. Magda Pocztowska.

3w2a2583ps

Previous post

Inspirująca galeria z Igrzysk Paraolimpijskich w RIO

Next post

Propozycje Halowego Pucharu Śląska Opolskiego LKJ Lewada 8-9 października