Home»Aktualności»Sukces Joanny Tragarz we Francji

Sukces Joanny Tragarz we Francji

W ubiegły weekend (11-13 listopada) w Saint Lô odbył się ostatni etap zawodów z serii Grand National Dressage. Startowała w nim polska zawodniczka, na co dzień mieszkająca i trenująca we Francji – Joanna Tragarz.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

W ostatnim etapie zawodów z cyklu Grand National Dressage najlepsi francuscy jeźdźcy zebrali się w Saint Lô. W zawodach – kategorii młodych jeźdźców – udział wzięła również Polka, która od dwóch lat mieszka i trenuje pod okiem Marca Boblet we Francji. Mowa o Joannie Tragarz, startującej na koniu Harvard K.

W sobotę (12 listopada) Joanna wystartowała w konkursie Prix Champagne Augé-Dascié i uplasowała się na miejscu drugim z bardzo wysokim wynikiem – 69,184%. Oceny od pięciu sędziów wahały się w przedziale od 66,711% aż do 73,684%. Pełne wyniki konkursu można sprawdzić pod tym adresem.

Ostatniego dnia zawodów (13 listopada) Joanna i Harvard K wspięli się na najwyższe miejsce podium z oceną 67,632% za przejazd w konkursie Prix Astrid Collet. Sędziowie wystawili noty od 65,789% do 71,053%.  Wyniki końcowe konkursu są do sprawdzenia tutaj.

Joanna Tragarz reprezentowała Polskę w tegorocznych Mistrzostwach Europy w Oliva Nova.

Zawodniczce serdecznie gratulujemy udanych startów w Saint Lô, a naszych czytelników zachęcamy do przeczytania również wywiadu, który mieliśmy przyjemność przeprowadzić z Joanną.

Previous post

Holenderskie święto w Maastricht

Next post

Wyniki HZR, HZT SKJ Poczernin 12-13 listopada