Szkolenia na Pomorzu

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Pomorski Związek Jeździecki i Hipodrom Sopot w dniach 7-9 marca organizuje seminarium ujeżdżeniowe, które zainauguruje cykl szkoleń i konsultacji w województwie pomorskim. Przewidziano kilkanaście szkoleń ujeżdżeniowych i skokowych. Szkolenia dofinansowane są przez PomZJ, natomiast Hipodrom Sopot zaoferował bardzo promocyjne, w zasadzie „po kosztach”, warunki korzystania z infrastruktury typu boksy, hala, czy pokoje noclegowe.

 

Oprócz Galiny Zotovej dresażystów w bieżącym roku szkolić będą Brigitt Van Der Eijken i Elaine Butler. Skoczkowie jeżdzić będą pod okiem Jacka Zagora i Radosława Zalewskiego. Szkolenie z Białorusinką będzie jednocześnie szkoleniem licencyjnym o statusie specjalistycznego dla instruktorów i trenerów PZJ. Pierwsze konsultacje skokowe przewidziane są w drugiej połowie marca.

 

Lista uczestników seminarium ujeżdżeniowego 7-9 marca:

1. Mariana Mishlanava-Podpora – Graf de La Fer
Reprezentantka Polski na oficjalnych zawodach międzynarodowych, wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski, Halowego Pucharu Polski, kilkukrotna mistrzyni naszego województwa w kategorii seniorów, aktualnie jedyna pomorska zawodniczka na poziomie Grand Prix.

2. Aleksandra Lesner – Valentijn
Reprezentantka naszego województwa w Halowym Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski w ubiegłym sezonie, aktualnie mistrzyni  województwa pomorskiego w kategorii juniorów. Z Valentijnem jako para przygotowują się do Mistrzostw Polski Juniorów. Trener – Małgorzata Hałeła-Pawłowska.

3. Alicja Trawińska – Rocardo
Aktualna Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w kat. kuce, brązowa medalistka Halowego Pucharu Polski, mistrzyni makroregionu i województwa pomorskiego. Aktualnie Ala i Rocardo przygotowuje się do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski Kucy. Trener – Marlena Gruca.

4. Wiktoria Sagan – Centurion
Srebrna madalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w kat kuce, wicemistrzyni makroregionu i województwa pomorskiego w tejże kategorii. Przygotowuje się do OOM w kat. duże konie. Trener – Łukasz Lesner.

5. Anhelika Mishlanava – Somah Geli
Finalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Skokach i WKKW, brązowa medalistka mistrzostw makroregionu jm w ujeżdżeniu.Na Somahu przygotowuje się do Mistrzostw Polski Juniorów. Trener – Mariana Mishlanava.

6. Agata Lenartowicz – Ever For Aktion
Złota medalistka Mistrzostw Pomorza z 2012r, w tymże roku zdobyła pierwszą klasę sportową. Z klaczą Ever For Aktion przygotowują się do konkursów św. Jerzego. Trener – Zofia Górska.

7. Marta Wiśniewska – Salvatore, Kiss Me
W ubiegłym sezonie rozpoczęła starty na poziomie małej rundy. Z Kiss Me przygotowuje się do debiutu w HPP, natomiast z Selvatore do startów w klasie C

8. Blanka Turska – Erutona
Druga klasa sportowa. W karierze udane starty do klasy C włącznie. Celem w bieżącym sezonie jest ustabilizowanie formy startowej w klasie C. Trener-konsultant – Małgorzata Hałeła-Pawłowska.

9. Honorata Stromska – Kira
Druga klasa sportowa, brązowa medalistka mistrzostw województwa i makroregionu w kategorii kucy. Przygotowuje się do OOM. Trener – Łukasz Lesner.

 

Rezerwowi:
Blicka Joanna – Tin Rock
Plata Joanna – Cyna
Żygowska Dominika – Ballantines

 

Uwaga! Organizator przyjmuje zapisy na listę rezerwową.
Koszty seminarium: boks – nowa/stara stajnia – 75/50/db; nocleg – 60zł/os/db; szkolenie – bez dofinansowania –  480 zł/para.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest opłacenie do dnia 20 lutego boksu oraz szkolenia /z uwzględnieniem dofinansowania przez WZJ/. Po tym terminie automatycznie uruchomiona zostanie lista rezerwowa. Dofinansowaniem na poziomie 20-30% kosztów szkolenia objęta jest kadra województwa, finaliści mistrzostw i pucharu Polski, medaliści mistrzostw okręgu i makroregionu. Osobą do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z seminarium jest prezes Marcin Podpora, tel 601-847-139.

Previous post

Jan Gawecki

Next post

Podstawowy kurs sędziowski i klinika koło Bydgoszczy