Home»Lifestyle»Wielki przegląd ujeżdżeniowych fraków jeździeckich!

Wielki przegląd ujeżdżeniowych fraków jeździeckich!

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Ubiór jeźdźca oraz wyposażenie konia na zawodach ujeżdżeniowych charakteryzują się niezwykłą elegancją.

Opublikowany przez Polski Związek Jeździecki regulamin dyscypliny ujeżdżenia szczegółowo opisuje strój zawodnika podczas startu w zawodach. Znajdziemy tam zapis m.in. na temat bryczesów jeździeckich, które powinny być białe lub beżowe czy rękawiczek, które powinny być w kolorze białym, beżowym lub w kolorze marynarki.

Marynarka jeździecka czy frak konkursowy są jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów stroju jeźdźca na zawody. Nie bez powodu! Niezwykle elegancki i w stonowanym kolorze frak nadaje całej stylizacji szyku i zwraca uwagę na sylwetkę jeźdźca w siodle.

W zawodach ujeżdżeniowych od klasy C wzwyż dozwolone jest użycie fraka ujeżdżeniowego z przedłużonym tyłem i rozcięciem, aby mógł się dobrze ułożyć i elegancko zaprezentować podczas pobytu w siodle. Taki rodzaj przedłużonej marynarki jeździeckiej zwany jest jaskółką.

Zapraszamy na przegląd fraków ujeżdżeniowych (jaskółek) dostępnych na rynku!

Bardzo elegancki frak w kolorze granatowym, który pozbawiony jest zbędnych zdobień i świecidełek. Nowoczesny materiał nie przyjmuje zabrudzeń i szybko schnie, a dodatkowo nie gnie się, zatem jesteśmy pewni, że podczas jazdy na fraku nie pojawią się żadne zagniecenia. Kołnierz obszyty jest białą nitką, a na piersi widnieją hafty logo Animo oraz Equishop Team.

UWAGA! Przy wyborze fraku marki Animo pamiętaj, że jest to włoski producent, dlatego rozmiary różnią się od tych europejskich.

Europejskie 38 to włoskie 44 itd. Różnica zawsze wynosi 6 rozmiarów.

Minimalistyczny frak bez zdobień i przeszyć. Elastyczny materiał zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz pełną swobodę ruchów. Na ramieniu widnieje naszywka z logo Animo, a ciekawe guziki odznaczają się i delikatnie mienią.

Dostępny w kolorze granatowym.

UWAGA! Przy wyborze fraku marki Animo pamiętaj, że jest to włoski producent, dlatego rozmiary różnią się od tych europejskich.

Europejskie 38 to włoskie 44 itd. Różnica zawsze wynosi 6 rozmiarów.

Ciekawy materiał, który zapewnia cyrkulację powietrza na wysokim poziomie oraz bardzo dobrze chroni przez warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr czy deszcz. Marynarka jest bardzo dobrze skrojona, przez co frak dopasowuje się do ciała jeźdźca. Wyłogi są w kolorze białym i kontrastują z resztą marynarki.

Znajdziesz ten frak w kolorze czarnym i granatowym.

 

 

Stworzony z nowoczesnych materiałów frak wyróżnia się wygodą użytkowania. Oddychający i zapewniający pełną swobodę ruchów materiał przylega do ciała, przez co wygląda niezwykle elegancko. Model ten posiada wymienne wyłogi z alcantary, które dostępne są w różnych kolorach.

Znajdziesz ten model w kolorze czarnym i granatowym.

UWAGA! Przy wyborze fraku marki MAKEBE pamiętaj, że jest to włoski producent, dlatego rozmiary różnią się od tych europejskich.

Europejskie 38 to włoskie 42 itd. Różnica wynosi 4 rozmiary.

 

Previous post

Ujeżdżeniowe Zawody Ogólnopolskie w JKS Poczernin

Next post

IMMERGAS Salio Winter Dressage Cup 2022 - wyniki