Home»Aktualności»Zakończyliśmy cykl IMMERGAS Dressage Tour

Zakończyliśmy cykl IMMERGAS Dressage Tour

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Rywalizacja zawodników ujeżdżenia odbywała się we wszystkich lokalizacjach CAVALIADY w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. Widowiskowy finał, o nagrodę Immergas – Freestyle z muzyką – zakończył się kolejnym triumfem pary Sandra Sysojeva i Found Boy. Tym samym amazonka została triumfatorką całego IMMERGAS Dressage Tour. Reprezentantka KS Centurion wygrała każdy z ośmiu konkursów cyklu.

Sandra Sysojeva i Found Boy
Fot. Cavaliada

„To był nasz najlepszy wynik w konkursie Freestyle. Muzykę do przejazdu przygotowywałam sama dla mojego poprzedniego konia i zajęło mi to bardzo dużo czasu. Myślę, że świetnie pasuje także do konia Found Boy. Jestem bardzo szczęśliwa ze zwycięstwa, ale nie chodzi tylko o wygraną. Mogę także zobaczyć efekty mojej pracy z koniem i treningów – i wygląda na to, że pracujemy w dobrym kierunku – zwycięstwa są wynikiem treningów.” – mówiła amazonka.

Miejsce drugie zarówno w konkursie, jak i w całym cyklu zajęła amazonka Varsovia Dressage Club – Luiza Rutkowska na Furst Apachino, a na najniższym stopniu podium stanęła reprezentantka Karkonoskiego Klubu Jeździeckiego – Martyna Bańska, która dosiadała konia Monsoon P.

Previous post

FEI: Podwójne zwycięstwo w Göteborgu

Next post

Westfalia: Raz po raz Viva Gold