Home»Aktualności»Cathrine Dufour bez szans na Paryż?

Cathrine Dufour bez szans na Paryż?

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Cathrine Dufour na swoich mediach społecznościowych poinformowała, że jeden z jej podstawowych koni – Bohemian, został sprzedany.

Razem z Westfalskim ogierem zawodniczka zajmuje trzecie miejsce w Rankingu FEI, a para w kilka lat doszła razem od poziomu Małej Rundy do poziomu światowego Grand Prix. Co więcej, para wystartowała w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, zajmując tam czwarte miejsce zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

 

Całkiem niedawno ze stajni Cathrine Dufour wyjechał Vamos Amigos (pisaliśmy o tym TUTAJ), z którym zawodniczka zajmowała drugie miejsce w Rankingu FEI. Wyjazd Bohemiana oznacza, że zawodniczka pożegnała dwa topowe konie, z którymi mogła starać się o start podczas nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Cathrine Dufour na swoim profilu na Instagramie i Facebooku napisała:

„ŻEGNAJ BOHEMIAN ❤️
Pewna epoka się skończyła i z krwawiącym sercem informuję, że nasz uroczy Bohemian opuszcza swój długoletni dom, w którym trenował ze mną.
Bohemian był absolutnym marzeniem do pracy przez ostatnie lata i prawie nie mogę uwierzyć w to, co razem osiągnęliśmy. Od młodego konia do konia olimpijskiego, europejskiego medalisty, konia marzeń z przekroczoną barierą 90%❤️.
Jestem wdzięczna za wszystko, a najbardziej za to, że to właśnie on połączył mnie z jego właścicielami, rodziną Zinglersen. Bez ciebie Bohemian, nigdy nie bylibyśmy tak blisko jak dziś.
Utrzymanie się na szczycie sportu ujeżdżeniowego wymaga wiele i czasami oznacza to, że jeden koń musi odejść 😔❤️🩹. W ścisłej współpracy z rodziną Zinglersen zdecydowaliśmy, że nadszedł właściwy czas i razem będziemy inwestować w nowe młode konie, aby mieć nadzieję, że uda nam się spełnić więcej marzeń i wyprodukować więcej koni jedynych na milion, takich jak Bohemian.
Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią naszej podróży, a także moim trenerom @kyrakyrklund i @nathaliesayn, którzy wierzyli w nas od pierwszego dnia.
Powodzenia dla jego nowego domu w @sportpferde_galleria, mam nadzieję, że będziesz cieszyć się ściganiem swoich marzeń z naszym uroczym Bohemianem.”

 

Previous post

Podwójne złoto w Amsterdamie

Next post

Młodzież wzbudza międzynarodowe zainteresowanie