Home»Aktualności»Cavaliada: Faworytka ponownie na podium

Cavaliada: Faworytka ponownie na podium

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Emocje po Cavaliadzie w Poznaniu powoli opadają, a my wciąż wspominamy ją niezwykle ciepło i entuzjastycznie.

Edycja w Poznaniu „zgarnęła” nieco więcej uczestników niż ta w Warszawie, konkursy ujeżdżeniowe sprawiły, że trybuny były wręcz pełne, a każdy z przejazdów nagradzany był gorącymi brawami. Zawodnicy zagrzewani do jazdy przez publiczność zaprezentowali swoje przejazdy, by zawalczyć o wejście do konkursu Freestyle, w którym mogło wziąć udział jedynie 8 zawodników. Edycja w Poznaniu „zgarnęła” nieco więcej uczestników niż ta w Warszawie.

W sobotnim konkursie Inter I, który rozegrano na mniejszej arenie B wzięło udział 12 jeźdźców. Najlepsza była faworytka Cavaliada Dressage Tour Sandra Sysojeva startująca na ośmioletnim ogierze Found Boy. Para uzyskała wynik 72,061%. Na miejscu drugim uplasowała się debiutująca na Cavaliadzie i jednocześnie najmłodsza zawodniczka konkursu Natalia Plata na Dolcetto z wynikiem 69,123%. Ostatnie miejsce podium zajęła Teresa Tomaszewska na Belle Couture M z wynikiem 67,807%.

Niedzielny konkurs Freestyle rozegrano na głównej arenie, którą widzowie równie licznie odwiedzili. Na pierwszym miejscu ponownie uplasowała się Sandra Sysojeva i Found Boy, którzy swoim wynikiem (75,117%) zostawili resztę zawodników daleko w tyle. Miejsce drugie zajęła Teresa Tomaszewska i Belle Couture M z wynikiem 67,807%, a trzecie Natalia Plata i Dolcetto z wynikiem 69,308%.

Poniżej zamieszczamy kompletne wyniki z konkursy Freestyle oraz aktualny ranking Cavaliada Dressage Tour.

 

 

Previous post

Gnijące strzałki u koni – jak o nie zadbać? 5 sprawdzonych sposobów.

Next post

Kompendium wiedzy o koniach: koń fiordzki – podstawowe informacje o rasie