Home»Aktualności»CDI Wrocław już za tydzień

CDI Wrocław już za tydzień

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Dokładnie za tydzień na wrocławskich Partynicach blisko sześćdziesiąt par z jedenastu krajów zaprezentuje się podczas międzynarodowych zawodów w ujeżdżeniu. Dla kibiców w Polsce najbardziej intersjąca będzie rywalizacja w CDI3*, gdzie niemal cała czołówka polskich seniorów wystartuje w wyścigu o miejsca w drużynie na Igrzyska Olimpijskie – Paryż 2024.
Do konkursu Grand Prix zgłosiło się dwadzieścia dwie pary, w tym aż piętnaście z naszego kraju. Na czworoboku zobaczymy zawodników z Australii, Belgii, Danii, Finlandii, Portugalii, Włoch i oczywiście Polski. Wśród zgłoszonych par najbardziej utytułowaną zawodniczką jest dobrze znana ze startów na Du Soleil Australijka Kristy Oatley, która do Włocławia przyjedzie z dwoma wierzchowcami Huanem i Rosenlorebeer. Wielu emocji dostarczą z pewnością Rikke Dupont (DEN), Amandine Prevost (BEL) i oczywiście Polscy zawodnicy, z których najwyższe noty w konkursach Grand Prix w bieżącym roku do tej pory uzyskały:
– 69,472% – Susanne Krohn / Titolas (CDI-W Motesice)
– 67,826% – Żaneta Skorońska-Kozubik / Love Me (CDI-W Motesice)
– 67,152% – Aleksandra Szulc / Breakdance (CDI3* Kaleń-Towarzystwo)

W kategoriach młodzieżowych zobaczymy najlepsze młode, polskie amazonki – Annę Błońską, Aleksandrę Błachno, Polę Gerquin-Koryzmę, Natalię Platę, czy Nelly Solecką, a w seniorskim CDI1* między innymi tegoroczną złotą medalistkę Halowego Pucharu Polski – Martę Gindę na Dance For Me.
Listy zgłoszonych par znaleźć można na stronie CDI Wrocław
Relacja on-line Świat Koni & Clip My Horse

Previous post

Pierwszy MER Krohn i Skowrońskiej-Kozubik

Next post

Kadra po pierwszym kwartale 2024