Home»Aktualności»Cichoń Stallions – zobaczmy je na żywo jeszcze raz

Cichoń Stallions – zobaczmy je na żywo jeszcze raz

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w inauguracji działalności pierwszej w Polsce stacji ogierów ujeżdżeniowych Cichoń Stallions. Choć ta inicjatywa jest jeszcze bardzo młoda, jej pomysłodawcy nie zwalniają tempa. W ich i swoim imieniu chcielibyśmy zaprosić na dwa pokazy, podczas których hodowcy będą mogli przyjrzeć się reproduktorom z bliska.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Tuż przed rozpoczęciem sezonu hodowlanego wszyscy związani z hodowlą koni ujeżdżeniowych będą mieli dwie okazje do przyjrzenia się ogierom z oferty Cichoń Stallions i – kto wie – być może wybrania jednego z nich jako reproduktora. Konie zostaną zaprezentowane publiczności w rozmaitych formach – w ręku, luzem, a także pod siodłem.

Pierwszą datą, jaka powinna znaleźć się w kalendarzu hodowców, jest 11 lutego. Tego dnia ogiery z oferty Cichoń Stallions zostaną zaprezentowane w Stadninie Koni w Walewicach w ramach konferencji „Polski Koń Sportowy”, organizowanej przez GFE Polska.

Kto nie będzie mógł uczestniczyć w pokazie w Walewicach, zaledwie tydzień później będzie miał szansę na uczestnictwo w pokazie, tym razem organizowanym przez Śląsko-Opolski Związek Hodowców Koni w stajni w Radzionkowie. Podczas tej imprezy hodowcy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą reproduktorów nie tylko ujeżdżeniowych, ale również ogierów skokowych i zaprzęgowych.

Wstęp na oba pokazy jest bezpłatny. Szczegóły wydarzeń można znaleźć na Facebooku:

 

Previous post

Nowy jeździec Legolasa – najlepszego konia w Stanach Zjednoczonych

Next post

Ściąga dresażysty: zagraniczne oznaczenia poszczególnych klas