Home»Aktualności»El Santo wraca na czworobok

El Santo wraca na czworobok

Po niespełna rocznej przerwie na czworoboki wraca El Santo. Pod Isabell Werth wystartował w jednym z konkursów CDI Majorka.

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Nie licząc minionego weekendu, parę Werth & El Santo mogliśmy ostatnio zobaczyć w grudniu ubiegłego roku podczas zawodów rangi CDI4* we Frankfurcie. Uplasowali się wówczas na najwyższym miejscu podium po konkursie Grand Prix Freestyle. Po niespełna rocznej przerwie El Santo wraca na czworobok pod wodzą Isabell Werth – mają już za sobą start w konkursie Grand Prix, który dał im wynik 72,800% oraz drugie miejsce (ze stratą poniżej 1% do miejsca pierwszego).

Skąd ta przerwa? W styczniu 2016 roku trening z El Santo zaczął współpracownik Werth, Hiszpan Jose Antonio Garcia Mena, z nadzieją na późniejsze starty i kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Rio. Już sam kwietniowy debiut w Unna-Massen skończył się niepowodzeniem. Wprawdzie para ukończyła konkurs Grand Prix na drugim miejscu (z wynikiem 68,467%), ale musiała wycofać się przed konkursem do muzyki, ponieważ koń uderzył się i doznał kontuzji. Jose Antonio nie podejmował później prób startów na El Santo.

Previous post

Pierwsza amazonka w Hiszpańskiej Szkole Jazdy

Next post

Sunny Boy CM - złoty czterolatek