Home»Aktualności»Olimpijski rozkład jazdy na dziś (12.08) – GP Special

Olimpijski rozkład jazdy na dziś (12.08) – GP Special

0
Shares
Pinterest Google+

W dniu dzisiejszym rozegranie zostanie konkurs Grand Prix Special, podczas którego zobaczymy sześć najlepszych teamów, a także dodatkowo ośmiu jeźdźców, zakwalifikowanych podczas wczorajszego Grand Prix. Pozycji lidera drużynowo będą bronili Niemcy, srebrnego medalu – Brytyjczycy, o trzecie miejsce rozegra się walka między zmotywowanym teamem USA, a startującymi w osłabionym składzie Holendrami. Zapowiada się pasjonująca rozgrywka. Abyście byli na bieżąco przedstawiamy rozkład jazdy oraz wszystkie podręczne linki. Bądźcie z nami od 14:55!

Lista startowa:

1 – 10:00SUIKRINKE SUSMELJ MarcelaMOLBERG
2 – 10:09IRLREYNOLDS JudyVANCOUVER K
3 – 10:18CANTRUSSELL BelindaANTON
4 – 10:27FRAVOLLA PierreBADINDA ALTENA
5 – 10:36SWEHENDELIOWITZ MadsJIMMIE CHOO SEQ
6 – 10:45DENDAHL AndersSELTEN HW
7 – 10:54NEDGAL EdwardVOICE
8 – 11:03SWERAMEL JulietteBURIEL K.H.
9 – 11:27DENKIRK THINGGAARD AgneteJOJO AZ
10 – 11:36NEDVAN SILFHOUT DiederikARLANDO
11 – 11;45SWEKITTEL PatrikDEJA
12- 11:54DENDUFOUR CathrineCASSIDY
13 – 12:03NEDMINDERHOUD Hans PeterJOHNSON
14 – 12:12SWEWILHELMSSON SILFVEN TinneDON AURELIO
15 – 12:21DENKASPRZAK AnnaDONNPERIGNON
16 – 12:30ESPFERRER-SALAT BeatrizDELGADO
17 – 13:35ESPJURADO LOPEZ Severo JesusLORENZO
18 – 13:44RUSMERKULOVA InessaMISTER X
19 – 13:53FRATEBAR KarenDON LUIS
20 – 14:02USABROCK Allison M.ROSEVELT
21 – 14:11GERROTHENBERGER SonkeCOSMO
22 – 14:20GBRWILTON SpencerSUPER NOVA II
23 – 14:29USAPERRY-GLASS KaseyDUBLET
24 – 14:388GERSCHNEIDER DorotheeSHOWTIME FRH
25 – 15:02GBRBIGWOOD FionaORTHILIA
26 – 15:11USAPETERS SteffenLEGOLAS 92
27 – 15;20GERBRORING-SPREHE KristinaDESPERADOS FRH
28 – 15:29GBRHESTER CarlNIP TUCK
29 – 15:38USAGRAVES LauraVERDADES
30 – 15:47GERWERTH IsabellWEIHEGOLD OLD
31 – 15:56GBRDUJARDIN CharlotteVALEGRO

 

TRANSMISJA: TVP SPORT LIVESTREAM

 

WYNIKI:

indywidualne: wyniki

drużynowe: wyniki team

 

Komisja sędziowska:

KBAARUP Susanne
ECLARKE Stephen
Hde WOLFF van WESTERRODE Eddy
CROCKWELL Gary
MHOLLER Peter
BALONSO Maribel
FLANG Thomas

 

lista startowa z podziałem na drużyny: LISTA STARTOWA

Previous post

Valegro i Charlotte Dujardin gwiazdami olimpijskiego konkursu Grand Prix

Next post

Rio: złoto dla Niemców, srebro dla Brytyjczyków, brąz dla Amerykanów