Home»Aktualności»Olimpijski rozkład jazdy na poniedziałek – GP Freestyle

Olimpijski rozkład jazdy na poniedziałek – GP Freestyle

Przed nami ostatni w tym roku olimpijski konkurs ujeżdżenia – Grand Prix Freestyle, którego wyniki wyłonią zwycięzcę klasyfikacji indywidualnej. Przedstawiamy kilka przydatnych informacji dla tych, którzy chcą śledzić jutrzejsze zmagania w Rio.

2
Shares
Pinterest Google+

Już niebawem poznamy tegorocznego mistrza olimpijskiego – jutro rozegra się bowiem finałowy konkurs Grand Prix Freestyle. Weźmie w nim udział 18 par, które najlepiej poradziły sobie w konkursie Grand Prix Special. Cztery lata temu złoty medal klasyfikacji indywidualnej zawisnął na szyi Charlotte Dujardin (GBR). Choć jej koń, Valegro, jest w doskonałej formie, w ostatnim konkursie para popełniła błąd, co usytuowało ją na drugim miejscu. Pierwsze miejsce zajęła Isabell Werth (GER), która podobnie jak jej krajanki – Kristina Bröring-Sprehe i Dorothee Schneider – uzyskuje bardzo wysokie wyniki i stanowi poważną konkurencję dla brytyjskiej amazonki. Czy Charlotte obroni swój tytuł sprzed czterech lat? Poniżej przedstawiamy listę startową:

15:00 Steffen Peters (USA) & Legolas

15:10 Anna Kasprzak (DEN) & Donnperignon

15:20 Allison M. Brock (USA) & Rosevelt

15:30 Fiona Bigwood (GBR) & Orthilia

15:40 Patrik Kittel (SWE) & Deja

15:50 Judy Reynolds (IRL) & Vancouver K

PRZERWA

16:15 Hans Peter Minderhoud (NED) & Johnson

16:25 Cathrine Dufour (DEN) & Cassidy

16:35 Carl Hester (GBR) & Nip Tuck

16:45 Beatriz Ferrer-Salat (ESP) & Delgado

16:55 Diederik van Silfhout (NED) & Arlando

17:05 Tinne Vilhelmsson Silfven (SWE) & Don Aurelio

PRZERWA

17:30 Kristina Bröring-Sprehe (GER) & Desperados FRH

17:40 Charlotte Dujardin (GBR) & Valegro

17:50 Dorothee Schneider (GER) & Showtime FRH

18:00 Severo Jesus Jurado Lopez (ESP) & Lorenzo

18:10 Laura Graves (USA) & Verdades

18:20 Isabell Werth (GER) & Weihegold OLD

Wygląda na to, że znowu będziemy trzymani w niepewności do samego końca, czyli aż do przejazdu zwyciężczyni poprzedniego konkursu. Transmisję będzie można obejrzeć tu – start o godzinie 14:55. Wyniki na bieżąco będą pojawiać się pod tym adresem.

Jeźdźcy, którzy zakwalifikowali się do finału, udostępniają na swoich profilach zdjęcia i komentarze. Niektórzy z nich odpoczywają, inni pokazują, jak bardzo cieszą się z awansu. Oto niektóre ze zdjęć:

Źródło: fanpage Carla Hestera.
Źródło: fanpage Carla Hestera.

 

Źródło: fanpage Anny Kasprzak.
Źródło: fanpage Anny Kasprzak.

 

Źródło: prywatny profil Judy Reynolds.
Źródło: prywatny profil Judy Reynolds.

 

Źródło: prywatny profil Patrika Kittela.
Źródło: prywatny profil Patrika Kittela.
Previous post

Listy startowe poniedziałek MDŚL-A, ZO-A Stragona

Next post

Amerykański sen Laury Graves