Home»Aktualności»Vechta – najdroższe konie 84-tej wiosennej aukcji

Vechta – najdroższe konie 84-tej wiosennej aukcji

235000 euro kosztował najdroższy koń 84-tej Spring Elite Auction w Oldenburg Horse Center w Vechcie. Flying Dancer (Fürst Romancier - Sir Donnerhall I – Rohdiamant), 3 letni, gniady Oldenburg wyhodowany i wystawiany na sprzedaż przez Wilhelma Hoffrogge’a został zakupiony przez prestiżową austriacką stajnię ujeżdżeniową.

6
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

235000 euro kosztował najdroższy koń 84-tej Spring Elite Auction w Oldenburg Horse Center w Vechcie. Flying Dancer (Fürst Romancier – Sir Donnerhall I – Rohdiamant), 3 letni, gniady Oldenburg wyhodowany i wystawiany na sprzedaż przez Wilhelma Hoffrogge’a został zakupiony przez prestiżową austriacką stajnię ujeżdżeniową.

Flying Dancer

Fürst Romancier – ojciec ogiera Flying Dancer

Drugim najdroższym koniem, był sprzedany za ostateczną cenę 200000 euro Zodiakus (Zonik – Donnerschwee – Goldstern), aktualny czempion Oldenburg Saddle Licensing). Wyhodował go i wystawiał do sprzedaży Bernd Huslage, a zakupiony został przez klientów ze Szwajcarii. Koń ma trafić do zawodniczki Anny-Sophie Fiebelkorn.

Zodiakus

Zonik – ojciec ogiera Zodiakus, znany ze startów pod Edwardem Galem

Łączna sprzedaż podczas aukcji wyniosła 1987500 euro, a średnia cena konia uplasowała się na poziomie 52000 euro. Pełne wyniki aukcji:

Previous post

Głos środowiska

Next post

Klinika z Katarzyną Milczarek, Poczernin 9-10 kwietnia 2016