Home»Aktualności»Wysokie wyniki Beaty Stremler w CDI Frankfurt

Wysokie wyniki Beaty Stremler w CDI Frankfurt

Niedzielnym konkursem dowolnym w rytm muzyki zakończyły się zmagania w ramach Internationales Festhallen Reitturnier Frankfurt. W zawodach tych znakomitą formę pokazała reprezentująca Polskę Beata Stremler na Rubiconie D.

1
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

We frankfurckiej hali oprócz pojedynczych zawodników z zagranicy pojawiła się bardzo silna grupa niemieckich zawodników, którzy zdominowali podium już pierwszego dnia, czyli w otwierającym konkursie Grand Prix. Pierwsze miejsce, z wynikiem 75,520%, zajęła Anabel Balkenhol na koniu Dablino FRH. Drugie miejsce przypadło Fabienne Lütkemeier startującej w parze z Fabregazem – parę tę oceniono na 74,240%. Trzecią pozycje zajął reprezentujący Niemcy w Igrzyskach Olimpijskich Sönke Rothenberger – tym razem pojawił się na czworoboku z koniem Favourit i uzyskał z nim 74,160%. Na czwartym miejscu znalazła się para Jan-Dirk Gießelmann & Real Dancer FRH (73,640%), na piątym para ze Szwecji – Michelle Hagman & Happiness 26 (72,600%), na szóstym zaś Beatrice Buchwald & Daily Pleasure 4 (71,280%). W znakomitym gronie jeźdźców zajmujących nagradzane miejsca znalazła się również Beata Stremler wraz z Rubiconem D – sędziowie ocenili polską parę notami wahającymi się od 69,300% do 72,400%, co ostatecznie dało średnią 70,560%. Pozostałe wyniki można sprawdzić tutaj.

W sobotnim konkursie Grand Prix Special w szrankach zabrakło polskiej zawodniczki. Najlepsza ponownie była Anabel Balkenhol – uzyskała z Dablino 76,706%. Fabienne Lütkemeier ponownie znalazła się na drugiej pozycji, tym razem z wynikiem 74,608%. Na trzecim miejscu podium uplasowała się Michelle Hagman, która wraz z Happiness 26 została oceniona na 72,784%. Wyniki pozostałych pięciu zawodników można znaleźć pod tym adresem.

W niedzielę na czworobok wróciła Beata Stremler i jak się okazało – zachwyciła sędziów swoim kürem. Ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu z wynikiem 76,050% (wśród not znalazła się ocena 9 za piaff). Do najwyższego miejsca podium polskiej parze nie brakowało jednak dużo – najwyższy wynik, czyli 76,625%, uzyskał Jan-Dirk Gießelmann na koniu Real Dancer FRH, a drugi w konkursie był Sonke Rothenberger na koniu Favourit, w parze z którym został oceniony na 76,375%. Kolejne wyniki prezentowały się następująco: para Beatrice Buchwald & Daily Pleasure FRH z miejsca czwartego otrzymała wynik równy 73,850%. Parze kończącej konkurs na miejscu piątym – Juliette Piotrowski na Sir Diamond – sędziowie przyznali 73,225%. Wyniki trzech ostatnich zawodników oraz noty za poszczególne noty wszystkich startujących widnieją tutaj.

Ogromnie cieszy nas sukces Polki. Serdecznie gratulujemy i życzymy więcej tak dobrych startów!

Previous post

Psychologia jeźdźca: od strachu do pewności siebie

Next post

Mateusz Cichoń o Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym PZJ