Home»Aktualności»Znane nazwiska na podium w Danii

Znane nazwiska na podium w Danii

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

W dniach 3-5 czerwca w Uggerhalne w ośrodku Helgstrand Dressage odbyły się Mistrzostwa Danii w ujeżdżeniu. Podczas trwania zawodów odbyły się Mistrzostwa Danii w kilku kategoriach m.in. U25 oraz Seniorów, a dodatkowo selekcja do Mistrzostw Świata Młodych Koni, konkursy para ujeżdżenia oraz kilka konkursów krajowych.

W kategorii U25 zwyciężyła Josefine Dahl Hoffmann na HØNNERUPS DRIVER z wynikami: 72,465% w konkursie Intermediaire II oraz 78,350% w konkursie Freestyle do muzyki.

W kategorii seniorów zwyciężyła Cathrine Laudrup-Dufour, która wystartowała na znakomitym VAMOS AMIGOS, o którym pisaliśmy TUTAJ. Zawodniczka odnosi sukcesy nie tylko na szczeblu krajowym, ale także międzynarodowym. Zajęła ona drugie miejsce podczas FEI Dressage World Cup™ wyprzedzając m.in. Isabell Werth, Patricka Kittela czy Helen Langehanenberg. O wynikach tych zawodów pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

Cathrine Dufour na Vamos Amigos Copyright ©FEI/Richard Juilliart

Cathrine została Mistrzynią Danii z wynikami 83,180% w Grand Prix oraz 90,850% w konkursie Freestyle. Tuż za nią uplasowała się Nanna Skodborg Merrald na BLUE HORS ZACK z wynikami 79,140% oraz 83,700%. Zawodniczka również brała udział w FEI Dressage World Cup™ zajmując 4. miejsce w Short Grand Prix (75,752) oraz 5. miejsce w Grand Prix Freestyle (81,239%).

Nanna Skodborg Merrald na Atterupgaards Orthilia Copyright ©FEI/Christophe Taniére
Previous post

Ogólnopolskie Zawody Ujeżdżeniowe w Kwiekach - wyniki

Next post

Kompendium wiedzy o koniach: koń andaluzyjski