Home»Aktualności»Rozpoczyna się Letnia Aukcja w Westfalii!

Rozpoczyna się Letnia Aukcja w Westfalii!

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

„Dla nas jest po prostu wymarzonym koniem!” – tak Kira Goerens-Ripphoff mówi o zakupionym na aukcji w 2016 roku Riptide NRW (syn Rock Forever I NRW/Show Star, hodowca: Josef Schulze-Sutthoff). 6 lat później para ta startuje z powodzeniem na poziomie Grand Prix w ujeżdżeniu.

Na tegorocznej Letniej Aukcji hodowcy wystawili kolejne 42 fantastyczne konie, które mogą być nadzieją na przyszłość dla zawodników. Na aukcji znajdziesz konie z bardzo dobrym ruchem ujeżdżeniowym oraz obiecujące konie skokowe. Kandydatów można zobaczyć na stronie onlineauction.westfalenpferde.de, gdzie dostępne są zdjęcia, filmy, a także aktualne zdjęcia rentgenowskie i badania weterynaryjne. Po uprzednim umówieniu się z Doradcami Klienta istnieje możliwość wypróbowania koni do soboty 11 czerwca. Konie ujeżdżeniowe znajdują się w Stadninie Giesking w Nottuln-Appelhülsen, a konie skokowe znajdują się w stajni aukcyjnej Westphlian Horse Center w Münster-Handorf.

Oprócz aukcji koni wierzchowych, która trwa od 9 do 13 czerwca, trwa aukcja 32 źrebiąt, na którą z pewnością warto jest zajrzeć.

Zespół aukcyjny Westfalii czeka na Twój telefon:

Florian Buck: 0172/7221394 – konie ujeżdżeniowe
Carsten Lenz: 0173/5367568 – konie skokowe

Previous post

Kompendium wiedzy o koniach: Jak dopasować siodło do grzbietu konia?

Next post

Stadnina koni Janów Podlaski