Home»Aktualności»Westfalia: Nowy rok – nowy koń

Westfalia: Nowy rok – nowy koń

0
Shares
Pinterest Google+
Konfigurator siodła - dobierzemy idealnie dopasowane dla Ciebie siodło

Rok 2023 niedawno się zaczął, a Westfalski rok aukcyjny 2023 zostanie otwarty przez obiecującą partię najwyższej klasy koni i kucyków. Na sprzedaż wystawiono około 50 koni, które cechuje wybitny rodowód skokowy i ujeżdżeniowy! Masz możliwość poznać przyszłe gwiazdy zawodów międzynarodowych.

Zimową Aukcję Westfalii 2023 otworzy bardzo wyjątkowy koń. Sześcioletni Romance Edition już kilkakrotnie zwyciężał i zajmował premiowane miejsca w próbach ujeżdżenia młodych koni. Jego matka, Rocafina po Rock For Us, odnosiła sukcesy w ujeżdżeniu i skokach, plasowała się również w międzynarodowych zawodach 2* zawodach WKKW.  Wystawiony przez swojego hodowcę Bernharda Schulze-Sutthoffa z Greven, Romance Edition jest obiecującym młodym koniem ujeżdżeniowym.

Partię koni ujeżdżeniowych uzupełniają trzy utalentowane kuce. Są one wystawione na sprzedaż z numerami od 13 do 15.

Nixon van het Meulenhof/Limbus
Photo credit: Reckimedia

Jakość kandydatów do aukcji skoków w niczym nie ustępuje koniom ujeżdżeniowym. Córka Nixona van het Meulenhof/Limbus to strzał w dziesiątkę. Nouvella wywodzi się z bardzo udanej linii matki Cool and Easy, która odnosiła sukcesy z Marcusem Fuchsem dla Szwajcarii. Sama klacz ma już na koncie miejsca w konkursach skoków dla młodych koni.

Zdjęcia i filmy kandydatów na aukcji są już dostępne na internetowej platformie aukcyjnej pod adresem onlineauction.westfalenpferde.de.
Zarejestrowani użytkownicy mają również dostęp do aktualnych zdjęć rentgenowskich oraz protokołu badania weterynaryjnego.

Previous post

Jak przygotować się do wiosny w stajni?

Next post

Kompendium wiedzy o koniach: koń achał–tekiński – podstawowe informacje o rasie